HOSTING DEDYKOWANY

Hosting Dedykowany oznacza, że wszystkie zasoby zostają indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb. Korzystasz z pełnej mocy serwera na wyłączność.

Serwery dedykowane są przeznaczone przede wszystkim dla dużych projektów.

Nie dzielisz serwera z nikim innym, w związku z tym dysponujesz jego pełną mocą obliczeniową i możliwościami. Sam wybierasz system operacyjny oraz potrzebne oprogramowanie.

Korzystamy z systemu do wirtualizacji środowisk serwerowych – VMWARE, które pozwala sprawnie zarzadząć i wydajnie wykorzystać duże zasoby serwera. Warstwa wirtualizacji jest aplikacją uruchomioną nad istniejącym systemie operacyjnym (Windows Server lub Linux).

Masz hosting w innym miejscu? Sprawdź, dlaczego opłaca się przejść do nas!

Zobacz, co wyróżnia nasz hosting

Czas wczytywania stron WWW

0Sek

880 ms, tyle średnio wynosi czas wczytywania się stron na naszym serwerze. Badania pokazują, że ponad 50% użytkowników telefonów i tabletów opuszcza stronę, jeśli ta ładuje się dłużej niż 3 sekundy! Ponadto szybsze wczytywanie się strony lub sklepu WWW, oznacza wyższe pozycje w Google.

0%
Gwarancja działania usługi SLA 100%
Jest to czas, przez jaki gwarantujemy poprawne działanie usług w okresie jednego miesiąca kalendarzowego. 

BEZPIECZEŃSTWO

Jak podają analitycy, w sieci średnio odnotowuje się dwieście infekcji na sekundę! Malware, spam, ataki Brute Force, to tylko niektóre z wielu zagrożeń, które czyhają na pocztę, niezabezpieczoną stronę lub komputer. Monitorujemy wszystkie podejrzane adresy IP botów z całego świata. Ponadto w firmie NEXHOST wprowadziliśmy najwyższe standardy bezpieczeństwa, oto niektóre z nich. 

Automatyczny Backup ustalany indywidualnie

Kopie bezpieczeństwa wszystkich plików i ustawień wykonują się automatycznie, każdego dnia, najlepiej na osobnym serwerze.

100% Ochrona i bezpieczeństwo danych

Jako jedna z niewielu firm, stosujemy  skanery antywirusowe, firewall oraz specjalistyczne oprogramowanie tj. Sucuri – Complete Website Security, Protection & Monitoring, a dla stron internetowych iThemes Security Pro. 

SpamAssassin

Program działający na serwerach pocztowych, który filtruje Twój mail zanim ten trafi do skrzynki odbiorcy. Dzięki konfiguracji SpamAssassina w swoim panelu, Twoja poczta będzie wolna od spamu. 

Dyski SSD

Przepustowość dysków SSD NVMe dochodzi do 3500 MB/s, a liczba operacji 400 000 IOPS na sekundę. Dla porównania, tradycyjne dyski HDD wyposażone w łącze SATA oferują przepustowość na poziomie 100-150 MB/s oraz szybkość na poziomie 50-80 IOPS.

Pomoc 24/7

Oferujemy wsparcie techniczne 24/7 przez cały rok, także w trakcie okresu testowego.