INSTALATOR APLIKACJI DLA PROFESJONALISTÓW

Oprogramowanie zaprojektowane do zarządzania witryną, zwiększające jej możliwości lub dodające nowe funkcjonalności.

W celu instalacji aplikacji, wybierz oprogramowanie z listy, a następnie kliknij na przycisk zainstaluj.

System Zarządzania Treścią

Systemy zarządzania treścią (CMS) są przeznaczone do zarządzania zawartością dynamicznych stron internetowych.
Wszystkie aplikacje typu CMS mają zdolność do zarządzania wiadomościami lub wpisami na blogu oraz obejmują system szablonów, który pozwala okreslić układ/styl strony. Bardziej złożone systemy CMS mogą zawierać prawie niekończącą się listę dodatkowych funkcjonalności, np: określanie własnych kategorii, systemy komentarzy, logowania użytkowników, ankiet, statystyk, menadżer plików, FAQ, itp.

Systemy zarządzania treścią można podzielić na następujące główne kategorie: blogi (także znane jako weblogs), systemy CMS, portale (zawierające moduły, które mogą być dodawane do standardowych, trzykolumnowo rozplanowanych stron) i frameworki (systemy do samodzielnego budowania witryn).

Oprogramowanie społecznościowe

Obejmuje systemy for internetowych (znanych także pod nazwą paneli dyskusyjnych), księgi gości i aplikacji obsługi list mailingowych.

e-Commerce i Biznes

Webowe oprogramowanie biznesowe zawiera systemy e-commerce (znane również jako webowe koszyki sklepowe) dla działających sklepów internetowych, systemy obsługi klienta oraz systemy zarządzania projektami.
Korzystając z oprogramowania e-commerce, szczególnie ważne jest by aktualizować je na bieżąco oraz być zorientowanym w problematyce bezpieczeństwa wykorzystywanych aplikacji.

Zdjęcia i Pliki

Zdjęcia i pliki zawiera galerie zdjęć i innych aplikacji, które pomagają w zarządzaniu stronie obrazów, muzyki, filmów i innych multimediów.

Ankiety i Statystyk i Inne

Sondaże i Statystyka obejmuje różne aplikacje statystycznych, które umożliwiają ruch w witrynie, aby być monitorowane i analizowane, a wnioski wyborczych i przeglądów może być użyty do uzyskania opinii odwiedzających. Formularze kontaktowe, zegary, e-kartki, URL Shorteners i inne nowe zastosowania.

Duża oszczędność czasu.

Wystarczy kilka sekund, aby zainstalować najnowszą stronę lub aplikację.

0
Szablonów PREMIUM
0
Wtyczek PRO

Zobacz, co wyróżnia nasz hosting

Czas wczytywania stron WWW

0Sek

880 ms, tyle średnio wynosi czas wczytywania stron na naszym serwerze. Badania pokazują, że ponad 50% użytkowników telefonów i tabletów opuszcza stronę, jeśli ta ładuje się dłużej niż 3 sekundy! Ponadto szybsze wczytywanie się strony lub sklepu WWW, oznacza wyższe pozycje w Google.

0%
Gwarancja działania usługi SLA 100%
Jest to czas, przez jaki gwarantujemy poprawne działanie usług w okresie jednego miesiąca kalendarzowego. 

BEZPIECZEŃSTWO

Jak podają analitycy, w sieci średnio odnotowuje się dwieście infekcji na sekundę! Malware, spam, ataki Brute Force, to tylko niektóre z wielu zagrożeń, które czyhają na pocztę, niezabezpieczoną stronę lub komputer. Monitorujemy wszystkie podejrzane adresy IP botów z całego świata. Ponadto w firmie NEXHOST wprowadziliśmy najwyższe standardy bezpieczeństwa, oto niektóre z nich. 

Automatyczny Backup 90 dni

Kopie bezpieczeństwa wszystkich plików i ustawień wykonują się automatycznie, każdego dnia przez  90 dni na osobnych serwerach. 

100% Ochrona i bezpieczeństwo danych

Jako jedna z niewielu firm, stosujemy  skanery antywirusowe, firewall oraz specjalistyczne oprogramowanie tj. Sucuri – Complete Website Security, Protection & Monitoring, a dla stron internetowych iThemes Security Pro. 

SpamAssassin

Program działający na serwerach pocztowych, który filtruje Twój mail zanim ten trafi do skrzynki odbiorcy. Dzięki konfiguracji SpamAssassina w swoim panelu, Twoja poczta będzie wolna od spamu. 

Dyski SSD

Przepustowość dysków SSD NVMe dochodzi do 3500 MB/s, a liczba operacji 400 000 IOPS na sekundę. Dla porównania, tradycyjne dyski HDD wyposażone w łącze SATA oferują przepustowość na poziomie 100-150 MB/s oraz szybkość na poziomie 50-80 IOPS.

Pomoc 24/7

Oferujemy wsparcie techniczne 24/7 przez cały rok, także w trakcie okresu testowego.