PLATFORMY OPEN SOURCE

Posiadamy w ofercie szeroki wybór Szablonów Premium. Responsywne, nowoczesne szablony na platformy WordPress, Joomla oraz PrestaShop.

Elegant Themes Extra Divi

Extra obsługiwane przez Divi Builder oraz Divi to Twój ostatni szablon Extra i Divi jest wyposażony w nowy zestaw modułów Divi Builder zbudowany specjalnie na potrzeby blogerów, sklepów, stron i publikacji online.

Te nowe moduły mogą być używane do tworzenia różnych układów stron i kategorii. Teraz możesz zbudować kanał informacyjny odpowiadający potrzebom Twojej unikalnej zawartości. Motyw daje nieograniczone możliwości kreacji niczym połączenie zaawansowanego kodowania z Phososhopem.

Porto

Porto jest po prostu najlepszym wyborem dla Twojej nowej strony internetowej lub sklepu eCommerce. Temat ten od kilku lat należy do najpopularniejszych na świecie.

Idealny motyw dla początkujących lub profesjonalistów. Nie jest wymagana znajomość kodowania.

Porto to po prostu lepszy wybór dla nowej witryny lub projektu sklepu e-commerce. Temat ten od kilku lat należy do najpopularniejszych na świecie, jest stale udoskonalany i podąża za trendami projektowania oraz najlepszymi praktykami kodu. Poszukiwania najlepszego rozwiązania dobiegły końca, zdobądź własną kopię i dołącz do dziesiątek tysięcy zadowolonych klientów.

POTĘŻNE OPCJE MOTYWU + INTUICYJNY EDYTOR WIZUALNY

Porto ma ogromną różnorodność opcji i ustawień do zarządzania Twoją witryną, wszystkie te opcje organizujemy doskonale, dzięki czemu możesz szybko coś zmodyfikować i zobaczyć na wszystkich stronach i postach. Bądź pod wrażeniem łatwości korzystania z naszego intuicyjnego edytora treści wizualnych.

DZIAŁA IDEALNIE NA KAŻDYM URZĄDZENIU!

Uważamy, że napotkasz duży ruch ze strony użytkowników urządzeń mobilnych, nie tylko użytkowników komputerów stacjonarnych i laptopów. Porto jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, działa dobrze na wszystkich rozdzielczościach ekranu i urządzeniach mobilnych. Wypróbuj Porto i zobacz, jak to działa!

FutureProspects

FutureProspects Stylowy szablon Joomla dla Firm

FutureProspects to czysty, stylowy szablon zaprojektowany dla Joomla! CMS. Został zaprojektowany jako szablon dla biznesu / firmy, ale będzie dobrze pasował do wielu rodzajów projektów, takich jak strony produktów, kreacje lub blogi.

Pakiet QuickStart ( Joomla! 3.9.6 )

W pełni responsywny układ (w razie potrzeby można go wyłączyć jednym kliknięciem)

Zbudowany w HTML5 i CSS3

Zbudowany na bazie Bootstrap Framework 2.3

Elastyczna szerokość szablonu

Układ siatki bootstrap (obsługa 12 kolumn, układ płynów)

13 standardowych pozycji modułów

Załóż sklep i rozwijaj go dzięki PrestaShop

Uruchom już teraz swój sklep online. Mamy rozwiązanie na wszystko.

Prestashop to kompletne, innowacyjne i skuteczne rozwiązanie pozwalające łatwo założyć sklep online, a następnie rozwinąć skrzydła w internecie.

 

Załóż sklep i rozwijaj go dzięki PrestaShop

Prestashop to dobry start dla początkujących i średnio zaawansowanych właścicieli sklepów. Narzędzie dobrze sprawdzi się przy średniej jak i przy dużej ilości produktów. Dla sklepu z małą ilością produktów, a dużej ilości odwiedzin warto pomyśleć nad czymś innym np.Quick.Cart. Prestashop nie ma wiele większej wydajności gdy produktów jest 100 niż gdy jest ich 1000.Wiadomo także, że w miarę jedzenia apetyt rośnie. Jednak w przypadku PrestaShop ewentualne braki wbudowanych funkcjonalności można uzupełnić darmowymi lub płatnymi wtyczkami. Rzadko bywa tak, że właściciel sklepu zostaje na lodzie, gdyż społeczność programistów znających PrestaShop dynamicznie się rozwija. 

W pakiecie hostingowym Divi Cloud oferujemy ponad 1500 motywów Premium.

Elegant Themes Divi Premium to idealne rozwiązanie dla biznesu, wraz z wtyczką Page Builder, tworzenie stron nigdy nie było jeszcze tak proste. 

Previous
Next

Wybierz motyw lub pokaż wzór, prześlij treść i zdjęcia a my zrobimy resztę!

Możesz samodzielnie stworzyć stronę, bez znajomości kodu. Otrzymasz od nas kurs video, na którym dowiesz się jak tworzyć i modyfikować wszystkie elementy na stronie lub sklepie. 

Zobacz, co wyróżnia nasz hosting

Czas wczytywania stron WWW

880 ms, tyle średnio wynosi czas wczytywania stron na naszym serwerze. Badania pokazują, że większość użytkowników telefonów i tabletów opuszcza stronę, jeśli ta ładuje się dłużej niż 3 sekundy! Ponadto szybsze wczytywanie się strony lub sklepu WWW, oznacza wyższe pozycje w Google.

Prędkość strony, którą można sprawdzić za pomocą narzędzia Page Speed Insights jest głównym narzędziem przy sporządzaniu audytów i strategii SEO. Google promuje treści, które wczytują się szybko i nie obciążają połączeń internetowych. Dbałość o szczegóły znacznie poprawia jakość witryny, a to z kolei przekłada się na wzrost popularności strony w wyszukiwarce.


Czas wczytywania strony lub sklepu internetowego ma bezpośrednie przełożenia na ilość odrzuceń, czy rezygnacji z dalszego przeglądania. Szczególnie istotne jest otwieranie strony na urządzeniach mobilnych. Ponad połowa ruchu pochodzi z urządzeń mobilnych, dlatego działania związane z optymalizacją prędkości dla urządzeń mobilnych przekłada się na zwiększenie ruchu, a co za tym idzie – także i potencjalnych konwersji.

Bezpieczeństwo

Jak podają analitycy, w sieci średnio odnotowuje się dwieście infekcji na sekundę! Malware, spam, ataki Brute Force, to tylko niektóre z wielu zagrożeń, które czyhają na pocztę, niezabezpieczoną stronę lub komputer. Monitorujemy wszystkie podejrzane adresy IP botów z całego świata. Ponadto w firmie NEXHOST wprowadziliśmy najwyższe standardy bezpieczeństwa, oto niektóre z nich. 

Automatyczny Backup 30 dni

Kopie bezpieczeństwa wszystkich plików i ustawień wykonują się automatycznie, każdego dnia przez  30 dni na osobnych serwerach. 

100% Ochrona i bezpieczeństwo danych

Jako jedna z niewielu firm, stosujemy  skanery antywirusowe, firewall oraz specjalistyczne oprogramowanie tj. Sucuri – Complete Website Security, Protection & Monitoring, a dla stron internetowych iThemes Security Pro. 

SpamAssassin

Program działający na serwerach pocztowych, który filtruje Twój mail zanim ten trafi do skrzynki odbiorcy. Dzięki konfiguracji SpamAssassina w swoim panelu, Twoja poczta będzie wolna od spamu. 

Dyski SSD

Przepustowość dysków SSD NVMe dochodzi do 3500 MB/s, a liczba operacji 400 000 IOPS na sekundę. Dla porównania, tradycyjne dyski HDD wyposażone w łącze SATA oferują przepustowość na poziomie 100-150 MB/s oraz szybkość na poziomie 50-80 IOPS.

Pomoc 24/7

Oferujemy wsparcie techniczne 24/7 przez cały rok, także w trakcie okresu testowego.