NEXHOST - najlepszy hosting dla biznesu

HOSTING DEDYKOWANY

Hosting Dedykowany oznacza, że wszystkie zasoby zostają indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb. Korzystasz z pełnej mocy serwera na wyłączność.

Serwery dedykowane są przeznaczone przede wszystkim dla dużych projektów.

Nie dzielisz serwera z nikim innym, w związku z tym dysponujesz jego pełną mocą obliczeniową i możliwościami. Sam wybierasz system operacyjny oraz potrzebne oprogramowanie.

Korzystamy z systemu do wirtualizacji środowisk serwerowych – VMWARE, które pozwala sprawnie zarzadząć i wydajnie wykorzystać duże zasoby serwera. Warstwa wirtualizacji jest aplikacją uruchomioną nad istniejącym systemie operacyjnym (Windows Server lub Linux).

PRZYKŁADOWE SERWERY DEDYKOWANE


Intel Xeon E3-1230v6 (4x 3.5 Ghz)
16 GB RAM
2x 2 TB HDD
1 Gbit/s
277,00 netto / mc


Intel Xeon E3-1230v6 (4x 3.5 Ghz)
32 GB RAM
2x 2 TB HDD
1x 512GB SSD NVMe
1 Gbit/s
441,00 netto / mc

POTRZEBUJESZ PAKIET INDYWIDUALNIE DOSTOSOWANY, ODDZIELNY WŁASNY SERWER DEDYKOWANY LUB SERWER VPS, WYŚLIJ ZAPYTANIE

Masz hosting w innym miejscu? Sprawdź, dlaczego opłaca się przejść do nas!

Serwery i domeny w NEXHOST są dwa, a niekiedy nawet trzy razy tańsze, niż u konkurencji. Pakiet NEX1 to zaledwie 49 zł rocznie, a odnowienie po roku 120 zł. Sprawdź jakość usługi korzystając z 14 dniowego darmowego testu.

Zobacz, co wyróżnia hosting NEXHOST

Czas wczytywania stron WWW

880 ms, tyle średnio wynosi czas wczytywania stron na naszym serwerze. Badania pokazują, że większość użytkowników telefonów i tabletów opuszcza stronę, jeśli ta ładuje się dłużej niż 3 sekundy! Ponadto szybsze wczytywanie się strony lub sklepu WWW, oznacza wyższe pozycje w Google.

Prędkość strony, którą można sprawdzić za pomocą narzędzia Page Speed Insights jest głównym narzędziem przy sporządzaniu audytów i strategii SEO. Google promuje treści, które wczytują się szybko i nie obciążają połączeń internetowych. Dbałość o szczegóły znacznie poprawia jakość witryny, a to z kolei przekłada się na wzrost popularności strony w wyszukiwarce.


Czas wczytywania strony lub sklepu internetowego ma bezpośrednie przełożenia na ilość odrzuceń, czy rezygnacji z dalszego przeglądania. Szczególnie istotne jest otwieranie strony na urządzeniach mobilnych. Ponad połowa ruchu pochodzi z urządzeń mobilnych, dlatego działania związane z optymalizacją prędkości dla urządzeń mobilnych przekłada się na zwiększenie ruchu, a co za tym idzie – także i potencjalnych konwersji.

Bezpieczeństwo

Jak podają analitycy, w sieci średnio odnotowuje się dwieście infekcji na sekundę! Malware, spam, ataki Brute Force, to tylko niektóre z wielu zagrożeń, które czyhają na pocztę, niezabezpieczoną stronę lub komputer. Monitorujemy wszystkie podejrzane adresy IP botów z całego świata. Ponadto w firmie NEXHOST wprowadziliśmy najwyższe standardy bezpieczeństwa, oto niektóre z nich. 

Automatyczny Backup 30 dni

Kopie bezpieczeństwa wszystkich plików i ustawień wykonują się automatycznie, każdego dnia przez  30 dni na osobnych serwerach. 

100% Ochrona i bezpieczeństwo danych

Jako jedna z niewielu firm, stosujemy  skanery antywirusowe, firewall oraz specjalistyczne oprogramowanie tj. Sucuri – Complete Website Security, Protection & Monitoring, a dla stron internetowych iThemes Security Pro. 

SpamAssassin

Program działający na serwerach pocztowych, który filtruje Twój mail zanim ten trafi do skrzynki odbiorcy. Dzięki konfiguracji SpamAssassina w swoim panelu, Twoja poczta będzie wolna od spamu. 

Dyski SSD

Przepustowość dysków SSD NVMe dochodzi do 3500 MB/s, a liczba operacji 400 000 IOPS na sekundę. Dla porównania, tradycyjne dyski HDD wyposażone w łącze SATA oferują przepustowość na poziomie 100-150 MB/s oraz szybkość na poziomie 50-80 IOPS.

Pomoc 24/7

Oferujemy wsparcie techniczne 24/7 przez cały rok, także w trakcie okresu testowego.