INSTALATOR APLIKACJI DLA PROFESJONALISTÓW

Oprogramowanie zaprojektowane do zarządzania witryną, zwiększające jej możliwości lub dodające nowe funkcjonalności.

W celu instalacji aplikacji, wybierz oprogramowanie z listy, a następnie kliknij na przycisk zainstaluj.

System Zarządzania Treścią

Systemy zarządzania treścią (CMS) są przeznaczone do zarządzania zawartością dynamicznych stron internetowych.
Wszystkie aplikacje typu CMS mają zdolność do zarządzania wiadomościami lub wpisami na blogu oraz obejmują system szablonów, który pozwala okreslić układ/styl strony. Bardziej złożone systemy CMS mogą zawierać prawie niekończącą się listę dodatkowych funkcjonalności, np: określanie własnych kategorii, systemy komentarzy, logowania użytkowników, ankiet, statystyk, menadżer plików, FAQ, itp.

Systemy zarządzania treścią można podzielić na następujące główne kategorie: blogi (także znane jako weblogs), systemy CMS, portale (zawierające moduły, które mogą być dodawane do standardowych, trzykolumnowo rozplanowanych stron) i frameworki (systemy do samodzielnego budowania witryn).

Oprogramowanie społecznościowe

Obejmuje systemy for internetowych (znanych także pod nazwą paneli dyskusyjnych), księgi gości i aplikacji obsługi list mailingowych.

e-Commerce i Biznes

Webowe oprogramowanie biznesowe zawiera systemy e-commerce (znane również jako webowe koszyki sklepowe) dla działających sklepów internetowych, systemy obsługi klienta oraz systemy zarządzania projektami.
Korzystając z oprogramowania e-commerce, szczególnie ważne jest by aktualizować je na bieżąco oraz być zorientowanym w problematyce bezpieczeństwa wykorzystywanych aplikacji.

Zdjęcia i Pliki

Zdjęcia i pliki zawiera galerie zdjęć i innych aplikacji, które pomagają w zarządzaniu stronie obrazów, muzyki, filmów i innych multimediów.

Ankiety i Statystyk i Inne

Sondaże i Statystyka obejmuje różne aplikacje statystycznych, które umożliwiają ruch w witrynie, aby być monitorowane i analizowane, a wnioski wyborczych i przeglądów może być użyty do uzyskania opinii odwiedzających. Formularze kontaktowe, zegary, e-kartki, URL Shorteners i inne nowe zastosowania.

Duża oszczędność czasu.

Wystarczy kilka sekund, aby zainstalować najnowszą stronę lub aplikację.

2200
Szablonów PREMIUM
3000
Wtyczek PRO

Zobacz, co wyróżnia nasz hosting

Czas wczytywania stron WWW

880 ms, tyle średnio wynosi czas wczytywania stron na naszym serwerze. Badania pokazują, że większość użytkowników telefonów i tabletów opuszcza stronę, jeśli ta ładuje się dłużej niż 3 sekundy! Ponadto szybsze wczytywanie się strony lub sklepu WWW, oznacza wyższe pozycje w Google.

Prędkość strony, którą można sprawdzić za pomocą narzędzia Page Speed Insights jest głównym narzędziem przy sporządzaniu audytów i strategii SEO. Google promuje treści, które wczytują się szybko i nie obciążają połączeń internetowych. Dbałość o szczegóły znacznie poprawia jakość witryny, a to z kolei przekłada się na wzrost popularności strony w wyszukiwarce.


Czas wczytywania strony lub sklepu internetowego ma bezpośrednie przełożenia na ilość odrzuceń, czy rezygnacji z dalszego przeglądania. Szczególnie istotne jest otwieranie strony na urządzeniach mobilnych. Ponad połowa ruchu pochodzi z urządzeń mobilnych, dlatego działania związane z optymalizacją prędkości dla urządzeń mobilnych przekłada się na zwiększenie ruchu, a co za tym idzie – także i potencjalnych konwersji.

Bezpieczeństwo

Jak podają analitycy, w sieci średnio odnotowuje się dwieście infekcji na sekundę! Malware, spam, ataki Brute Force, to tylko niektóre z wielu zagrożeń, które czyhają na pocztę, niezabezpieczoną stronę lub komputer. Monitorujemy wszystkie podejrzane adresy IP botów z całego świata. Ponadto w firmie NEXHOST wprowadziliśmy najwyższe standardy bezpieczeństwa, oto niektóre z nich. 

Automatyczny Backup 30 dni

Kopie bezpieczeństwa wszystkich plików i ustawień wykonują się automatycznie, każdego dnia przez  30 dni na osobnych serwerach. 

100% Ochrona i bezpieczeństwo danych

Jako jedna z niewielu firm, stosujemy  skanery antywirusowe, firewall oraz specjalistyczne oprogramowanie tj. Sucuri – Complete Website Security, Protection & Monitoring, a dla stron internetowych iThemes Security Pro. 

SpamAssassin

Program działający na serwerach pocztowych, który filtruje Twój mail zanim ten trafi do skrzynki odbiorcy. Dzięki konfiguracji SpamAssassina w swoim panelu, Twoja poczta będzie wolna od spamu. 

Pomoc 24/7

Oferujemy wsparcie techniczne 24/7 przez cały rok, także w trakcie okresu testowego.