Hosting z przyjaznym wsparciem

O firmie

Firmę NEXHOST SP. Z O.O. założyłem w 2019 roku w celu poprawy jakości usług IT oraz wprowadzając wiele własnych pomysłów, których nie byłem w stanie wprowadzić w hostingach nastawionych na klienta masowego. Głównym celem jest sworzenie przyjaznej firmy informatycznej oraz świadczenie usług, które w efektywny i skuteczny sposób wspierają zróżnicowane projekty  informatyczne.

Od kilkunastu lat zajmowania się informatyką, miałem możliwość sprawdzenia wielu firm hostingowych, a napotkane problemy w tych firmach postanowiłem wykorzystać jako naukę w swojej firmie.

W 2015 roku wraz z kilkoma pasjonatami IT otworzyliśmy działalność o nazwie BrygadaIT – Skuteczne wsparcie biznesu. Skupiliśmy się na potrzebach Klientów, którzy często potrzebowali kompleksowego podejścia i stworzenia od podstaw całego startupu. Wymagało to, szerokiej  strategii działań oraz kampanii marketingowej odbywającej się jednocześnie na wielu platformach.

Podejście dużych firm hostingowych do tematu pozycjonowania jest typowo szablonowe. Całą pracę w tych firmach stara się automatyzować, a klienta traktować jako jednego z tysięcy. Matt Cutts, szef Webspam team’u w Google powiedział kiedyś: “Wartościowe treści są kluczem do rankingów Google”, a tych najbardziej wartościowych nie da się pozyskać z automatu. Nienaturalnie wplecione frazy, mało oryginalne szablonowe teksty i tytuły i brak polotu spowodują, że projekt nie tylko nie wypali, ale również będzie trzeba zaczynać wszystko od nowa. 

W dużych firmach komercyjnych temat SEO i jakość usług hostingowych, jest znacząco pomijany. Zatrudnia się sztab ludzi do pracy i telefonowania, ale tylko w dziale własnej sprzedaży. Projekty Klientów nie są w ogóle brane pod uwagę.

Klienci są skazani na poszukiwania kolejnej firmy informatycznej, która wykona pozycjonowanie i pomocne działania na stronach. Jednak, aby takie  działania przyniosły efekt, koniecznie jest postawić na serwer, stworzony z myślą o projektach SEO, który jest bardzo szybki, bezpieczny, bezawaryjny, a dodatkowo umożliwia błyskawicznie tworzenie zaplecza SEO, skupiając się głównie na kreatywnej pracy twórczej. 

Postanowiłem więc zbudować własną firmę hostingową, której priorytetem jest SEO i efektywność i dostarczenie funkcjonalnych narzędzi oferując całe spectrum usług dodatkowych oraz przyjazne podejście dla Klienta. Tak powstała firma NEXHOST, która oferuje znacznie więcej niż tylko hosting. Działamy w pełni kompleksowo dla nowych i istniejących projektów podchodzimy indywidualnie. Analizujemy dokładnie każdy aspekt przedsięwzięcia i przedstawiamy raport, dane analityczne które ułatwiają podjęcie kolejnych kroków. 

Posiadamy narzędzia na stworzenie nowoczesnej, przejrzystej strony i sklepu www, szybki hosting SSD oraz wsparcie w pozycjonowaniu.

Robert Itman Web Studio

Zobacz, co wyróżnia nasz hosting

Czas wczytywania stron WWW

0Sek

880 ms, tyle średnio wynosi czas wczytywania stron na naszym serwerze. Badania pokazują, że ponad 50% użytkowników telefonów i tabletów opuszcza stronę, jeśli ta ładuje się dłużej niż 3 sekundy! Ponadto szybsze wczytywanie się strony lub sklepu WWW, oznacza wyższe pozycje w Google.

0%
Gwarancja działania usługi SLA 100%
Jest to czas, przez jaki gwarantujemy poprawne działanie usług w okresie jednego miesiąca kalendarzowego. 

BEZPIECZEŃSTWO

Jak podają analitycy, w sieci średnio odnotowuje się dwieście infekcji na sekundę! Malware, spam, ataki Brutal Force, to tylko niektóre z wielu zagrożeń, które czyhają na pocztę, niezabezpieczoną stronę lub komputer. Monitorujemy wszystkie podejrzane adresy IP botów z całego świata. Ponadto w firmie NEXHOST wprowadziliśmy najwyższe standardy bezpieczeństwa, oto niektóre z nich. 

Automatyczny Backup 30 dni

Kopie bezpieczeństwa wszystkich plików i ustawień wykonują się automatycznie, każdego dnia przez  30 dni na osobnych serwerach. 

100% Ochrona i bezpieczeństwo danych

Jako jedna z niewielu firm, stosujemy  skanery antywirusowe, firewall oraz specjalistyczne oprogramowanie tj. Sucuri – Complete Website Security, Protection & Monitoring, a dla stron internetowych iThemes Security Pro. 

SpamAssassin

Program działający na serwerach pocztowych, który filtruje Twój mail zanim ten trafi do skrzynki odbiorcy. Dzięki konfiguracji SpamAssassina w swoim panelu, Twoja poczta będzie wolna od spamu. 

Dyski SSD

Przepustowość dysków SSD NVMe dochodzi do 3500 MB/s, a liczba operacji 400 000 IOPS na sekundę. Dla porównania, tradycyjne dyski HDD wyposażone w łącze SATA oferują przepustowość na poziomie 100-150 MB/s oraz szybkość na poziomie 50-80 IOPS.

Pomoc 24/7

Oferujemy wsparcie techniczne 24/7 przez cały rok, także w trakcie okresu testowego.