Zachowaj pełne bezpieczeństwo z NEXHOST

Zachowaj pełne bezpieczeństwo z NEXHOST

Poniżej przedstawię Ci argumenty, dlaczego NEXHOST gwarantuje 100% bezpieczeństwa dla Twojej strony, poczty, plików i baz danych.

Aplikacje internetowe to komponenty zaplecza, które napędzają każdy biznes online. Służą one do obsługi wielu funkcji, które są dla nas oczywiste na stronie internetowej, w tym poczty internetowej, sklepów internetowych, oprogramowania jako usługi, bramek płatności, forów, treści dynamicznych, funkcji mediów społecznościowych i wielu innych.

Naruszenie bezpieczeństwa może mieć katastrofalne skutki dla właściciela witryny, w tym przestoje, utratę danych firmowych, a nawet kradzież poufnych informacji o klientach. Często otrzymujemy zgłoszenia o naruszeniu bezpieczeństwa na innych hostingach, a nawet padnięciu wszystkich witryn. Mając tę wiedzę o zagrożeniach, stworzyliśmy najbezpieczniejszy hosting na świcie.

 1. Kopie zapasowe – serwer NEXHOST 2 razy na dobę zrzuca na oddzielne serwery wszystkie dane konfiguracyjne, pocztę, bazy danych oraz pliki. Kopie zapasowe są przechowywane na odłącznych dyskach w sejfie 2 lata.
 2. Jako użytkownik serwera możesz w każdej chwili przywrócić kopie z dzisiaj o godz.: 3:00, wczoraj, tydzień temu lub nawet 2 lat wstecz. Daje to użytkownikom 100% pewności zachowania wszystkich danych historycznych, nawet gdyby doszło do globalnej burzy słonecznej lub pomyłkowego skasowania poczty, parę miesięcy wstecz.
 3. Separacja Hostingu – każda domena i subdomena posiada oddzielne konto, oddzielny autonomiczny katalog i ustawienia np. PHP, jeśli posiadasz wiele domen, to zawirusowana jedna strona nie ma wpływu na inne projekty na Twoim koncie.
 4. Web Application Firewall System ochrony WAF w NEXHOST jest stale rozwijany,  pozwala to zabezpieczyć przed zagrożeniami w przyszłości.
 5. ConfigServer Security & Firewall, znany również jako CSF, to skrypt konfiguracyjny zapory stworzony w celu zapewnienia lepszych zabezpieczeń serwera, a jednocześnie zapewnia zaawansowany, łatwy w użyciu interfejs do zarządzania ustawieniami zapory. CSF konfiguruje zaporę sieciową serwera, aby blokować publiczny dostęp do usług i zezwalać tylko na niektóre połączenia, takie jak logowanie do FTP, sprawdzanie poczty e-mail lub ładowanie stron internetowych.
 6. Comodo Web Application Firewall (CWAF) zapewnia potężną ochronę w czasie rzeczywistym dla aplikacji internetowych i stron internetowych działających na Apache, LiteSpeed ​​i Nginx w systemie Linux. CWAF obsługuje reguły ModSecurity, zapewniając zaawansowane filtrowanie, bezpieczeństwo i ochronę przed włamaniami.
 7. Każda domena i subdomena otrzymuje darmowy certyfikat SSL – Obecnie korzystanie z certyfikatu przez domenę, czyli z szyfrowanego połączenia, jest standardem, jednak wiele stron nadal nie posiada takiego standardu ponieważ niektóre firmy hostingowe nie umożliwiają prostej instalacji darmowych certyfikatów Let’s Encrypt, a te które oferują są drogie.
 8. Oprogramowanie Installatron na serwerze NEXHOST automatycznie sprawdza aktualizację wszystkich aplikacji i aktualizuje lub informuje użytkownika o najnowszej wersji.
 9. SpamAssassin dla każdej skrzynki pocztowej, w którym ustawiasz poziom filtru i nie martwisz się więcej o spam i niechcianą pocztę.
 10. SFTP (SSH File Transfer Protocol), które różni się przede wszystkim tym, że wszystkie przesyłane i odbierane dane są w pełni szyfrowane.
 11. Ponieważ obecnie najbardziej narażony na ataki jest popularny CMS WordPress, wprowadziliśmy blokowanie nieautoryzowanych dostępów – ataki typu SQL injection i Cross Site Scripting (XSS), WPPlugin WordPress Plugins protection, WordPressWordPress protection, Bruteforce Protection, PHP Protection, SQL Protection wciąż aktualizowane skrypty, które zabezpieczają Twoją stronę. 

Wszystkie Twoje dane w NEXHOST są przez cały czas skutecznie chronione.

Udostępnij wpis

Dodaj komentarz