NEXHOST – najlepszy hosting dla biznesu

NEXHOST - najlepszy hosting dla biznesu

NEXHOST – najlepszy hosting dla biznesu

Szybki hosting internetowych dla stron i sklepów

Dążenie do bycia najlepszym hostingiem!

Ponad 20-letnie doświadczenie, umożliwiło nam stworzenie najlepszego hostingu dla biznesu.

Serwery NEXHOST są zlokalizowane w Poznaniu, Berlinie i Sztokholmie, zasilane zieloną energią z paneli fotowoltaicznych i farm wiatrowych. Centra danych które używamy są w pełni bezpieczne i posiadają gwarantowaną przepustowość łącza 1 Gbit/s. Maszyny wyposażamy w najnowsze procesory Intel Xeon W-2145 (CPU-B 18292 ), dyski SSD oraz pamięć 64 GB pamięci RAM. Poza tym możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy hostingiem który ułatwia pozycjonowanie stron www, ponieważ każdej puli 20 użytkowników przydzielamy niezależny adres IP. Istnieje również możliwość otrzymania osobnego adresu IP w cenie 9 zł miesięcznie.

Nasze największe zalety to szybkość i bezpieczeństwo. Serwery NEXHOST dzięki najnowszej konfiguracji i oprogramowaniu PHP i MySQL, są szybkie i niezawodne. Kopie zapasowe, czyli zrzut wszystkich danych do skompresowanego pliku wykonuje się dwa razy na dobę, pliki te są pobierane na osobne dyski w innym państwie. Takie rozwiązanie daje pełne bezpieczeństwo nawet w przypadku globalnych kataklizmów, więcej o bezpieczeństwie hostingu NEXHOST.

Support hostingu w cenie!

Jesteśmy pasjonatami informatyki, zanim stworzyliśmy NEXHOST wcześniej sprawdziliśmy funkcjonalność, wady i zalety większości hostingów działających w Polsce. Wiemy jak działa nasza konkurencja, jaką ma nad nami przewagę. Wiemy, że nasza konkurencja działa wcześniej, posiada często 200 osób zatrudnionych w dziale reklamy i marketingu. NEXHOST nie posiada takich zasobów, jednak postanowiliśmy wszystkie środki przeznaczyć na najwyższą jakość dla użytkownika. Postanowiliśmy stworzyć „Hosting z przyjaznym wsparciem”, wychodząc do Klienta przyjazną ręką, często organizujemy spotkania online, omawiamy kwestie podjęcia trafnych działań, prowadzimy szkolenia z edycji strony, konfiguracji. Pomagamy też w doborze odpowiednich rozwiązań dla Twojego biznesu, w tym również SEO.

Ulepszenia hostingu NEXHOST

 • Obsługa Pythona/Java/Ruby/Perl/NodeJS z wykorzystaniem Nginx Unit
 • Menedżer Redis dla każdego użytkownika
 • Dodatkowe funkcje dla Nginx (automatyczne szablony CMS, obsługa pamięci podręcznej WordPress+FastCGI)
 • Możliwość ograniczania zasobów na użytkownika (CPU/RAM/IO itp.)
 • Admin SSL (administracja SSL, możliwość korzystania z certyfikatów wieloznacznych dla wielu użytkowników, zastępowanie wygasłych certyfikatów przez Let’s Encrypt)
 • Bardziej zaawansowany e-mail Track&Trace, podsumowanie wiadomości e-mail
 • Terminal internetowy
 • Kierownik GIT
 • Skaner ClamAV do skanowania systemu plików
 • Menedżer WordPress
 • Następujące elementy są już dostępne w kanale alfa:
 • Synchronizacja IMAP do synchronizacji poczty e-mail
 • Zaawansowany GUI do migracji kont

NEXHOST najlepszy hosting dla biznesu!

W biznesie kładzie się nacisk na efektowność działań, każda wydana złotówka na reklamę i promocję oferty powinna przynieść 2 lub więcej złotych zysku. Wiemy, że strony na naszym hostingu muszą zarabiać, dlatego oferujemy najnowsze rozwiązania, które szybkie i kompatybilne z najnowszymi urządzeniami i standardami. Ponadto oferujemy pozycjonowanie, jeśli Twoja strona chce być w TOP, pierwszej stronie Google najlepiej pozycja 1-3, to wymaga to wprowadzenia szeregu działań. W tym celu zapraszamy do kontaktu: +48518100828

Udostępnij wpis

Dodaj komentarz